Zveme Vás na 6.Svatební Veletrh Liberec, který se uskuteční 9.3.2024 od 10 do 17h v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev.

Jsme rády, že jste s námi. Navštivte stránku aktualit, kde naleznete další informace pro návštěvníky: Veletržní program, výhry v tombole, seznam vystavovatelů, atd.

Sledujte náš Instagram @svatebniveletrhliberec a Facebookovou událost Svatební Veletrh Liberec.

Vstup na akci je pro návštěvníky ZDARMA!

Máte zájem o nadstandartní zážitek? Zažijte veletrh jako VIP! 

VIP vstupenka obsahuje:

  • Welcome drink
  • Ochutnávkové menu (předkrm, hlavní chod a dezert)
  • Dárkovou tašku se slevami a kupony od dodavatelů
  • Vstup do VIP lounge s výhledem na probíhající program
  • Tombolový lístek do slosování
  • Pro prvních 30 příchozích VIP nevěst dárek od firmy Dekorína
náramky pro VIP návštěvníky
Krásné náramky se stříbrným lístkem již čekají na VIP nevěsty

Tombola o hodnotné ceny!

V předprodeji můžete zároveň zakoupit i samostatné lístky do tomboly (a to v libovolném množství). Seznam výher najdete v aktualitách zde.

Nejčastější dotazy

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji, který spouštíme cca 1-1,5 měsíce před Veletrhem na smsticket.cz, a to za zvýhodněnou cenu. Sledujte náš Facebook či Instagram, kde se včas dozvíte start předprodeje. Vstupenky budou v prodeji také na místě v den Veletrhu (pouze základní vstupné).
Pojedete-li autem, zaparkovat můžete na parkovišti OC Plaza Liberec, které se nachází v bezprostřední blízkosti Clarion Grandhotelu Zlatý Lev a o víkendu je zde parkování zdarma. V případě, že do Liberce přijedete vlakem či autobusem, můžete dojet MHD na zastávku Šaldovo náměstí (např. tramvaj č. 3).
Určitě ano, řada vystavujících dodavatelů působí i mimo Liberecký kraj, někteří nemají problém dojet kamkoliv v rámci ČR. Zároveň zde najdete spoustu věcí, které si můžete pořídit předem (šaty, obleky, prsteny, doplňky,…).
Rozhodně ano, načerpejte u nás další inspirace, třeba objevíte něco navíc, co by se vám na vaši svatbu líbilo. Užijte si atmosféru Veletrhu, přijďte se podívat na Veletržní program a nechte se vtáhnout do svatební atmosféry. Budeme se na Vás těšit i na stánku Svatby v Jizerkách, kde si s vámi rády popovídáme a třeba přidáme i nějaké tipy ;-)
Kočárek mít s sebou samozřejmě můžete, jen prosím počítejte s tím, že ke vstupu do hotelu vedou schody (ale můžete využít i výtah, který se nachází o pár metrů níže ve vedlejším vchodu do hotelového wellness) a schodiště je i na vnitřní galerii. Neváhejte oslovit kohokoliv z organizačního týmu, rádi vám s kočárkem pomůžeme. Děti do 10 let mají na veletrh vstup zdarma.
Ano, na galerii je v provozu hotelový bar. Zároveň zde najdete i svatební dodavatele z řad gastronomie a občerstvení. V rámci VIP vstupenky budete mít přístup do vyhrazené VIP lounge s posezením.
Návštěvu doporučujeme i těm, pro které je svatba otázkou vzdálenější budoucnosti. Naleznete zde spoustu inspirace a dodavatelů třeba i z oborů, které by vás při plánování nenapadly. A až přijde váš čas, budete mít představu, koho byste rádi oslovili. Na Veletrhu rádi přivítáme i návštěvníky, kteří neplánují svatbu, ale chtějí se prostě jen přijít podívat a užít si den :-) Také zde můžete najít dodavatele, které můžete využít nejen na svatbu (např. pánské doplňky, šperky, fotografy či fotobudky, catering, cukrářky atd.)
Zvířátka, prosíme, nechte doma, Veletrh pro ně není vhodným místem.
pro návštěvníky