Poslední Veletrh

Kdy? 4.11.2023

Kde? Clarion Grandhotel Zlatý Lev

5. Svatební Veletrh Liberec jsme Vám mohli opět představit na novém místě a to v krásných prostorách Clarion Grandhotelu Zlatý Lev. Úžasnou atmosféru Veletrhu podtrhly nejenom vystavovatelé a návštěvníci, ale i bohatý doprovodný program, skvělé jídlo a spoustu svatebních tipů.

Co bylo mezi tím

Kdy? 4.3.2023

Kde? OC Plaza Liberec

Při posledním Veletrhu jsme se potkali na novém místě, tentokrát v OC Plaza Liberec. Mohli jsme Vám poprvé představit i veletržní program s přehlídkami svatebních šatů a obleků, hudebních vystoupení, rozhovorů a jiných.

Kdy? 12.11.2022 a 12.3.2022

Kde? Pytloun Hotel Grand Imperial

Pytloun Hotel Grand Imperial nám opět otevřel skvělé možnosti, jak Svatební Veletrh posunout zase o kousek dál a návštěvníkům i vystavovatelům dopřát několik hodin svatebního vyžití a strávení tak příjemného dne s příjemnými lidmi.

Jak to všechno začalo

Kdy? 4.3.2020

Kde? Kavárna Pošta

Jak jsme zvládli připravit Svatební Veletrh v šesti týdnech?

Ne tohle není otázka, to je prostě fakt. Šest týdnů před Veletrhem jsme začali uvažovat, jak bychom nejlépe mohli představit veřejnosti a dodavatelům svatebních služeb naši agenturu Svatby v Jizerkách. Od počátečního nápadu uspořádat menší setkání pro budoucí nevěsty se zajímavým programem, přes uspořádání menšího svatebního bazaru, jsme si řekli, proč se držet při zemi? Budoucí nevěsty a ženichové by určitě ocenili v Liberci nějakou svatební inspiraci spolu s příjemně stráveným odpolednem. A tak se zrodil prvotní nápad uspořádat opravdu malý Svatební veletrh v liberecké Kavárně Pošta

Tak a teď s námi pojďte zavzpomínat…