Veletržní tombola – výhry

Novinkou 6. Svatebního Veletrhu Liberec je tombola pro návštěvníky. A stojí opravdu za to! Celková hodnota výher je více než 60 000Kč! Losování tomboly proběhne v 16:00 přímo na Veletrhu. Výherci si ceny mohou rovnou odnést. Pokud již během losování nebudete na Veletrhu přítomni, nemusíte se bát – kontaktujeme vás mailem, a o svoji výhru […]

tombola - dárkový balíček

Novinkou 6. Svatebního Veletrhu Liberec je tombola pro návštěvníky. A stojí opravdu za to! Celková hodnota výher je více než 60 000Kč!
Losování tomboly proběhne v 16:00 přímo na Veletrhu. Výherci si ceny mohou rovnou odnést. Pokud již během losování nebudete na Veletrhu přítomni, nemusíte se bát – kontaktujeme vás mailem, a o svoji výhru nepřijdete.

Tombola
V tombole můžete vyhrát i tyto krásné šaty ze salonu La Unica

Pobytový balíček v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v hodnotě více než 12 000Kč

Užijte si romantický pobyt ve dvou! Grandhotel Zlatý Lev v Liberci věnoval pobyt pro dva s polopenzí a privátním wellness. Odpočiňte si od svatebních příprav, nebo si užijte svoji první již manželskou dovolenou ;-)

Koordinace svatby od Svateb v Jizerkách v hodnotě 20 000Kč

Proč se zbytečně stresovat navíc, když se vám o svatbu mohou postarat profesionální koordinátorky? Pomohou vám s přípravami, zajistí dekorace, zorganizují hosty, postarají se o hladký chod obřadu i svatební párty.

Zapůjčení svatebních šatů v hodnotě 18 000Kč ze salonu La Unica

Salon nabízí rozmanitý výběr šatů různých stylů, navíc si zakládá na pohodovém, individuálním přístupu – aby pro vás i zkouška šatů byla nezapomenutelným zážitkem. Navíc tak ušetříte velkou položku svatebního rozpočtu.

Poukaz na focení od Stadler production v hodnotě 3 000Kč

Dárkový balíček pro nevěsty v hodnotě 2 500Kč od Dekoríny

Poukaz na párové focení od Katky Ogan v hodnotě 4 200Kč

Svatební konzultace v hodnotě 2 000Kč od Svatby s Klárou


Tombola i v předprodeji!

Lístky do tomboly stojí 50Kč, můžete si zakoupit libovolné množství, a to buď v předprodeji zde, nebo na místě. V den konání Veletrhu se lístky budou prodávat až do 15:30.